Aktualności


Dzień Pracownika Socjalnego

Data:
Kategoria: Aktualności

Co roku 21 listopada obchodzony jest Dzień Pracownika Socjalnego. To święto wyraża uznanie dla pracy wszystkich pracowników służb społecznych, a w szczególności pracowników socjalnych.

Z tej okazji w dniu 19 listopada 2021 r. odbyło się uroczyste spotkanie pracowników Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Brzesku. W spotkaniu udział wziął Burmistrz Brzeska Tomasz Latocha. Burmistrz Brzeska złożył wszystkim pracownikom serdeczne życzenia oraz wyrazy uznania za wysiłek i zaangażowanie w wypełnianiu ważnej roli społecznej na rzecz drugiego człowieka, zwłaszcza w tym trudnym czasie pandemii.  Symbolem podziękowania za trud pracy były kwiaty przekazane na ręce Dyrektor MOPS w Brzesku Bogusławy Czyżyckiej – Paryło.  Podczas uroczystości Burmistrz Brzeska przekazał również listy gratulacyjne, pracownikom którzy w bieżącym roku zakończyli lub zakończą pracę, w związku z przejściem na zasłużoną emeryturę.

Z okazji Dnia Pracownika Socjalnego do Ośrodka wpłynęło wiele życzeń i słów uznania za zaangażowanie i wysiłek włożony w pracę z osobami potrzebującymi. Za pamięć, wszystkie otrzymane życzenia, słowa uznania i docenienie naszej pracy na rzecz mieszkańców Gminy Brzesko serdecznie dziękujemy!