Aktualności


Dzień Kobiet w MOPS w Brzesku

Data:
Kategoria: Aktualności

 

„Kobieta jest jak herbata – prawdziwa siła i smak ujawniają się w trudnych momentach”

Eleanor Roosevelt

Brzeski MOPS współtworzą głównie kobiety. Każda z nich niezależnie od stanowiska, które zajmuje ma do wykonania bardzo ważne zadania, których celem jest praca na rzecz naszej gminnej społeczności. Praca w ośrodku pomocy społecznej, to praca dla dobra drugiego człowieka, która często jest niełatwa, wymaga zaangażowania, odpowiedzialności i cierpliwości.  W wykonywaniu codziennych obowiązków wsparcie okazuje męska część załogi, która jak często bywa to w instytucjach pomocy społecznej stanowi mniejszość. Panowie w tym szczególnym dniu pamiętali o koleżankach z pracy – nie zabrakło życzeń,  kwiatów i wielu ciepłych słów.

Obchodzony na całym świecie 8 marca Dzień Kobiet stał się okazją do wspólnego świętowania i  podziękowania za pracę wszystkim paniom pracującym w MOPS w Brzesku.

Podczas zorganizowanego w Dziennym Domu „Senior+” spotkania z okazji Święta Kobiet Seniorzy na ręce Dyrektor MOPS złożyli najserdeczniejsze życzenia wszystkim kobietom zatrudnionym w Miejskim Ośrodku Pomocy Społecznej w Brzesku.

O kobietach z „sąsiedztwa” pamiętały również przedszkolaki z zaprzyjaźnionego Publicznego Przedszkola nr 3 w Brzesku, które pod opieką wychowawców i dyrekcji odwiedziły MOPS
w Brzesku składając pracownicom życzenia i wręczając kwiaty. W obchodach Dnia Kobiet
w przedszkolu na zaproszenie dyrekcji, wychowawców i dzieci udział wzięła szefowa brzeskiego MOPS-u.

Tegoroczne celebrowanie Dnia Kobiet na długo pozostanie w pamięci Pań związanych naszym Ośrodkiem!